Značka Colorescience® oznámila partnerství s Aesthetics Biomedical

(zařízení Vivace® Microneedle RF)

Světově uznávané značky estetické medicíny vyvinou společný protokol pro prevenci zdraví pokožky.

2 května značka Colorescience®, lídr ve vývoji inovativních kosmeceutických technologií pro ochranu pokožky, a Aesthetics Biomedical, lídr v oblasti inovativního lékařského a kosmetického zařízení, produktů a služeb používaných předními plastickými chirurgy, dermatology a kosmetology, oznámily zahájení spolupráce. Značky začnou spolupracovat na protokolu péče o pleť po mikrojehličkování pomocí zařízení Vivace® Microneedle RF. Postprocedurní protokol bude zahrnovat Sunforgettable® Total Protection™ Brush-On Shield SPF 50 od Colorescience.

Cílem partnerství je zlepšení kvality péče o pleť pacientů tím, že se zlepší ochrana výsledků ošetření, což také v budoucnu pomůže se vyhnout estetickým problémům, které obvykle způsobuje slunce.

STÁT SE PARTNEREM

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.

Kliknutím na tlačítko „Odeslat přihlášku“ souhlasíte s podmínkami Veřejné nabídky

Značky mají za cíl zvýšit povědomí zákazníků o důležitosti zachování celkového zdraví pokožky. Během National Skin Cancer Awareness Month (Měsíce informování o rakovině kůže ) klienti v USA, kteří podstoupí ošetření Vivace® Microneedle RF, obdrží postprocedurní sadu po zákroku Vivace Experience®, která obsahuje Sunforgettable® Total Protection™ Brush-On Shield SPF 50, jediný ochranný pudr ve štětci doporučený Nadaci proti rakovině.

Procedura Vivace® obnovuje přirozený jas pleti, napomáha syntéze kolagenu, účinně zmenšuje výskyt mimických vrásek na obličeji, zlepšuje texturu a napíná pokožku obličeje a krku. Zařízení Vivace®, je oceněno InStyle Best Beauty Award 2022, představuje maximální pohodlí pro pacienta: je vybaveno přesným robotickým motorem, který poskytuje maximální výsledky s minimálním nepohodlím ve srovnání s jinými zařízeními pro mikrojehličkování.

VYJÍMEČNOST ZNAČKY COLORESCIENCE®

Преимущества брнда

Používají se pouze přírodní minerální složky: nic, co by mohlo poškodit pokožku

Преимущества брнда

Ve sloýeni obsahuje pouze fyzikální filtry pro UV ochranu, neobsahuje chemické filtry

Преимущества брнда

Všechny složky prošly klinickými testy, které prokázaly jejich účinnost

Ochranný pudr ve štetci Colorescience® Sunforgettable® Total Protection™ Brush-On Shield SPF 50 je vyvinut na základě inovativní technologie EnviroScreen®. Pudr obsahuje výhradně minerální opalovací složky, které zabraňují poškození kůže UVA/UVB zářením, modrým světlem (HEV), infračerveným zářením a znečištěním. Pohodlný formát pudru vám umožňuje používat jej po celý den k obnovení ochrany.

„Jako certifikovaný chirurg-dermatolog chápu důležitost udržení celkového zdraví pokožky. Spolupráce mezi Aesthetics Biomedical® a Colorescience® má důležité poslání: zvýšit povědomí o nutnosti ochrany pokožky před sluncem. Svým klientům výždy řipomínám důležitost pravidelné ochrany pokožky pomocí produktu Total Production™ Brush-On Shield Mineral Powder SPF 50,“ řekla Dr. Kathleen Behr, Behr Laser & Skin Care Center, Fresno, CA.

Exkluzivní sada Vivace Experience® Kit s Colorescience® Sunforgettable® Total Protection™ Brush-On SPF 50 bude k dispozici pro certifikované partnery. Více informací naleznete na www.vivaceExperience.com.

Ochranný pudr ve štětci Colorescience® Sunforgettable® Total Protection™ Brush-On Shield SPF 50 je vyvinut na základě inovativní technologie EnviroScreen®. Pudr obsahuje výhradně minerální opalovací složky, které zabraňují poškození pokožky UVA/UVB zářením, modrým světlem (HEV), infračerveným zářením a znečištěním. Pohodlný formát pudru vám umožňuje používat jej po celý den pro obnovení ochrany.
„Jako certifikovaná dermatologická chirurgie chápu důležitost udržení celkového zdraví pokožky. Spolupráce mezi Aesthetics Biomedical® a Colorescience® má důležité poslání: zvýšit povědomí o nutnosti chránit pokožku před sluncem. Vždy svým klientům připomínám důležitost pravidelné ochrany pokožky pomocí produktů, jako je Total Production™ Brush-On Shield Mineral Powder SPF 50,“ řekla Dr. Kathleen Behr, Behr Laser & Skin Care Center, Fresno, CA.
Exkluzivní sada Vivace Experience® Kit s Colorescience® Sunforgettable® Total Protection™ Brush-On SPF 50 bude k dispozici certifikovaným partnerům. Více informací naleznete na www.vivaceExperience.com

О COLORESCIENCE®

Colorescience® je klinicky testovaný minerální kosmeceutikum s inovativní patentovanou technologií ochrany před sluncem.

Řada značky zahrnuje nejen produkty pro UV ochranu, ale také pro léčbu různých estetických problémů a zlepšení celkového zdraví pokožky. Díky patentovaným technologiím a ingrediencím nejvyšší kvality poskytují produkty Colorescience® okamžité i dlouhodobé výsledky. Sortiment značky zahrnuje různé produkty, mezi kterými si každý klient najde to, co je pro jeho konkrétní typ a stav pleti nezbytné.

O AESTHETICS BIOMEDICAL®

Společnost Aesthetics Biomedical, Inc. se sídlem ve Phoenixu v Arizoně vyvíjí inovativní zařízení, produkty a služby pro globální trh estetické medicíny. Aesthetics Biomedical je lídrem v oblasti moderních technologií a kombinovaných léčebných metod, neboť dodržuje nejvyšší standardy vývoje produktů a technologií, provádí nezávislé klinické výzkumy a snaží se léčbu co nejvíce personalizovat pro každého klienta.

Menu