5 důvodů proč potřebujete ALL CALM™

Podle studie provedené americkou společností zabývající se problematikou rosacey, 90% z účastníků tohoto výzkumu, kteří trpí právě tímto kožním onemocněním, má snížené sebevědomí a 88% účastníků se za projevy rosacey stydí.Účastníci se také zmínili o pocitech úzkosti, bezradnosti, zlosti, osamění a deprese.

Nikdo by se neměl takto kvůli svému vzhledu cítit. Posláním společnosti Colorescience je pomáhat každému, aby se cítil krásně a sebevědomě bez zbytečně silných vrstev make-upu. Při vývoji přípravku All Calm™ Clinical Redness Corrector SPF 50 bylo cílem vytvořit produkt, který poskytne okamžitou korekci začervenalé a podrážděné pleti a zároveň jí dodá ochranu a dlouhodobé zklidnění. All Calm™ Clinical Redness Corrector SPF 50 neutralizuje začervenání, přitom má lehkou texturu a hlavně nevyvolává podráždění.

Zde je tedy 5 důvodů, proč byste měli All Calm™ Clinical Redness Corrector SPF 50 vyzkoušet:

1. Neutralizuje začervenání a zklidňuje podráždění

Pokud trpíte rosaceou, akné nebo je vaše pokožka začervenalá a potřebujete okamžitou úlevu a něco co zakryje nedokonalosti vaší pokožky, bude All Calm™ Clinical Redness Corrector SPF 50 vaším nejlepším přítelem. Obsahuje lehce nazelenalé pigmenty, které neutralizují začervenání a patentovaný komplex BioSolace okamžitě zklidní podráždění.

2. Neutralizuje začervenání a zklidňuje podráždění

Pokud trpíte rosaceou, akné nebo je vaše pokožka začervenalá a potřebujete okamžitou úlevu a něco co zakryje nedokonalosti vaší pokožky, bude All Calm™ Clinical Redness Corrector SPF 50 vaším nejlepším přítelem. Obsahuje lehce nazelenalé pigmenty, které neutralizují začervenání a patentovaný komplex BioSolace okamžitě zklidní podráždění.

3. Trvalá úleva od zarudnutí a podráždění

All Calm™ Clinical Redness Corrector SPF 50 nejen že okamžitě zakryje nedokonalosti, ale také poskytuje výrazné zklidnění. Komplex BioSolace obsahuje niacinamid, SymRelief (směs zklidňujících látek), VitalET (vitamín E), MAXnolia (výtažek z kůry magnolie), CM-Glutan Forte (derivát z droždí) a Native Essence (výtažek z mořského fenyklu). Toto všechno jsou látky, které mají zklidňující a hydratační účinky a díky nim je tento přípravek ideální volbou v péči pro pleť s rosaceou, akné a jinými podražděními.

4. Bez chemických látek

Poslední věcí, kterou byste chtěli zatěžovat citlivou a podrážděnou pleť s rosaceou nebo s akné, jsou chemické látky. All Calm™ Clinical Redness Corrector SPF 50, jako přípravky Colorescience, obsahuje čisté minerální filtry (oxid zinku a oxid titaničitý), které účinně chrání pleť před poškozením UV paprsky.

5. Doporučeno dermatology

Pokud se potýkáte s kožním onemocněním, jako jsou rosacea nebo akné, je důležité řešit vaší diagnózu a léčbu s dermatologem. A právě dermatologové s naší společností navazují spolupráci a přípravky Colorescience doporučují. Vědí, že s našimi produkty dosáhnou u svých pacientů pozitivních účinků.

Původní článek: www.colorescience.com

  1. Úvodní stránka
  2. Média
  3. 5 důvodů proč potřebujete ALL CALM™
Předchozí příspěvek
Špičkové opalovací přípravky pro dokonalou pokožku
Následující příspěvek
7 tipů pro péči o pleť dospívajících

Podobné články

Protokol Finishing Touch ™ Colorescience®

Nejlepší produkty pro ochranu proti modrému světlu | Sunforgettable Total Protection Face Shield SPF 50

Trend pro „zdravý“ make-up: nejlepší kosmetické produkty značky Colorescience® | Maincream

Menu