Protokol Finishing Touch ™ Colorescience®

Finishing Touch™ Colorescience® je protokol pro péči o pleť po procedurách.

Tento postup se doporučuje po agresivních kosmetických procedurách: dokonale koriguje nedokonalosti a skrývá nedostatky, vyrovnává tón obličeje a maskuje zarudnutí, hyperpigmentaci a hematomy. Kosmetika Colorescience® obsahuje pouze přírodní minerální složky, fyzikální ochranné krémy SPF a speciálně vybrané biologicky aktivní léčivé látky, které urychlují proces rehabilitace pokožky po kosmetických zákrocích. Protokol je vhodný pro všechny typy pleti.

  • První krok protokolu – léčba a ochrana. 

Naneste ochranný krém All Calm® SPF 50 pro korekci zarudnutí a rovnoměrně rozetřete na obličej a krk. All Calm® obsahuje unikátní složení 3 v 1, které vyrovnává pleť, poskytuje ochranu SPF a zklidňuje citlivou pokožku.

Poté naneste krém na pleť kolem očí Total Eye™ 3-v-1 SPF 35 bodově na oblast kolem očí a rovnoměrně rozetřete po periorbitální oblasti. Krém na pleť kolem očí Total Eye™ 3-v-1 SPF 35  účinně odstraňuje tmavé kruhy a váčky pod očima, snižuje závažnost mimických a stařeckých vrásek pod očima a také poskytuje 100% minerální ochranu této choulostivé oblasti před fotostárnutím.

  • Druhým krokem je korekce.

Použijte multifunkční paletu Beauty On The Go Palette lisovaných minerálních korektorů na obličej, která skrývá nedokonalosti, vyrovnává tón a je dokonalá pro konturování rysů obličeje. Paletka obsahuje 5 neutrálních odstínů pro světlý a přirozený vzhled. Pomocí štětce naneste požadované odstíny. Paletka je multifunkční, protože odstíny lze použít jako rozjasňovač, tvářenku nebo bronzer.

Zvýrazněte své obočí pomocí paletky očních stínů a obočí Mineral Eye & Brow Palette. Chcete-li dosáhnout požadovaného efektu, kombinujte několik odstínů v závislosti na barvě obočí a vlasů. Aplikujte neutrální světlý odstín pod obočí, abyste konturovali tvar obočí. Řasenka Black Mascara je dokonalým zakončením vašeho očního make-upu. Řasenka vizuálně zvyšuje hustotu a délku řas, dělá oči výraznějšími a peptidový komplex ve složení vyživuje a zabraňuje lámání a třepení řas.

  • Třetí krok – hydratace.

Hydratační sprej Hydrating Mist pokožku nejen osvěží a hydratuje, ale také prodlouží výdrž make-upu. Rozptylte malé množství spreje po dokončení make-upu ze vzdálenosti 15 cm od obličeje. Také můžete rozptylit na paže. Aplikujte podle potřeby během dne. Vyhněte se vniknutí spreje do očí.

Na rty naneste lesk na rty Lip Shine SPF 35: dodává rtům přirozený lesk a lesk, chrání před UV zářením a agresivními faktory prostředí, kyselina hyaluronová ve složení zjemňuje a hydratuje pokožku rtů. Pro maximální ochranu před sluncem doporučujeme znovu aplikovat Lip Shine SPF 35 každé dvě hodiny.

Finish Touch Protocol

Podrobný popis protokolu Finishing Touch ™

Podrobný popis protokolu Finishing Touch ™

, , ,
Předchozí příspěvek
Nová generace minerálních SPF filtrů
Následující příspěvek
Nejlepší produkty pro ochranu proti modrému světlu | Sunforgettable Total Protection Face Shield SPF 50

Podobné články

Ochranný pudr ve štětci Sunforgettable® Total Protection™ Brush-On Shield | NEWBEAUTY®

5 důvodů proč potřebujete ALL CALM™

Špičkové opalovací přípravky pro dokonalou pokožku

Menu