Trend pro „zdravý“ make-up: nejlepší kosmetické produkty značky Colorescience® | Maincream

Online vydání Maincream jmenovalo nejlepší kosmetické produkty minerální kosmetiky Colorescience®.

Minerální make-up Colorescience® vytvořila Diane Ranger v roce 1970 v USA. Její nápad změnil celý kosmetický průmysl a nastavil trend „zdravého“ make-upu, který napomáhá k opravě pleti.

Kosmetika Colorescience® chrání pokožku před UV zářením a environmentálními stresory 365 dní v roce, stejně jako v období rekonvalescence po agresivních procedurách. Produkty dnes zlepšují kvalitu života milionům žen různého věku  a s různými estetickými problémy a typy pleti.

Produkty Colorescience® s přirozenou texturou a vysokou prodyšností jsou bohaté na minerály a vyživující složky. Kombinace vědeckého výzkumu a přírodních ingrediencí přináší úžasné výsledky pro pokožku. To je důvod, proč tisíce lékařů po celém světě doporučují a osobně používají kosmetiku Colorescience®.

Představujeme vám nejoblíbenější produkty minerálního make-upu Colorescience.

Ochranný pudr ve štětci SPF 50

Na první pohled ー nic zvláštního, ve skutečnosti ー plnohodnotná ochrana široké škály. Pudr chrání pokožku nejen před UVA a UVB paprsky, ale také před modrým (HEV) světlem a environmentálními riziky. Produkt obsahuje pouze 100% přírodní složky: exkluzivní formule fyzikálních filtrů na ochranu proti slunečnímu záření, minerální pigmenty, inovativní komplexy ochrany pokožky.

Minerální ochranný pudr ve štětci Colorescience je vynikající svým zajímavém balením a funkčností. Kompaktní pouzdro má již zabudovaný štěteček, který je velmi vhodný na cesty nebo jen tak, abyste pudr nosili každý den v kabelce. Ochranný pudr ve štětci SPF 50 Colorescience® je jediný sypký minerální přípravek schválený Skin Cancer Foundation v USA a doporučený pro aktivní použití.

Obnovující péče na oči Total Eye™ 3-v-1 SPF 35

Unikátní obnovující péče na oči Total Eye™ 3-v-1 SPF 35 zmenšuje tmavé kruhy a otoky pod očima, omlazuje pleť a je efektivní v  boji proti vráskám. Složení bohaté na živiny se 100% minerální ochranou před slunečním zářením poskytuje širokospektrální SPF 35, pomáhá v boji proti fotostárnutí, zatímco jemný broskvový odstín krému okamžitě neutralizuje viditelné nedokonalosti pleti. Výtažky z řas, vitamín E a výtažek z ledových hub ošetřují a poskytují péči – nasytí vlhkostí, vyhlazují vrásky a vyhlazují pokožku kolem očí, předchází ztrátě tonusu s věkem. Studený kovový aplikátor pomáhá zmírnit a odstranit otoky.

Ochranný krém na tvář SPF 50 Face Shield

Zářivá receptura produktu obsahuje tisíce drobných částeček odrážejících světlo, které vizuálně vyhlazují barvu a reliéf obličeje, dodávají pleti elegantní perleťový lesk. Navíc obsahuje složení bohaté na antioxidanty (patentovaná technologie EnviroScreen™), které poskytuje účinnou ochranu SPF 50 proti UVA/UVB paprskům, volným radikálům a oxidačnímu stresu.

Krém na obličej a krk, stimulující tvorbu kolagenu PEP UP™

Krém obsahuje unikátní patentovaný komplex Decaplex-10®. Komplex obsahuje 10 silných peptidů, které pomáhají zmírnit viditelné známky stárnutí tím, že spouští syntézu kolagenu a elastinu. V průběhu let se syntéza kolagenu v kůži zpomaluje: její elasticita klesá, objevují se vrásky. Peptidy urychlují syntézu hlavních proteinů – kolagenu a elastinu, díky čemuž je pokožka pevnější a pružnější. Pokud začnete používat peptidovou kosmetiku v mladém věku, pomůže vám odložit „těžké dělostřelectvo“ – facelift, botox atd. Čím dříve začnete peptidovou kosmetiku používat, tím efektivněji bude v budoucnu fungovat.

Zabarvený balzám na rty a tváře Sunforgettable® Total Protection™ Color Balm SPF 50

Ochranný zabarvený balzám na rty a tváře v tyčince. V kolekci jsou tři odstíny: berry je sytě bobulový (malinový) odstín, skvělý pro rozjasnění barvy, blush je pravý broskvový (růžový) odstín, ideální pro každodenní použití, bronz je třpytivá zlatá barva, která dodá příjemnou záři. Balzám lze použít jak na rty, tak na tváře jako tvářenku. Každý odstín obsahuje technologii EnviroScreen®, která poskytuje maximální minerální ochranu proti agresivním účinkům z prostředí. Odstíny lze smíchat dohromady a vytvořit tak požadovaný odstín s Total Protection™.

Trend na „zdravé“ líčení: nejlepší kosmetické produkty značky Colorescience®: Maincream

  1. Úvodní stránka
  2. Média
  3. Trend pro „zdravý“ make-up: nejlepší kosmetické produkty značky Colorescience® | Maincream
, , , , ,
Předchozí příspěvek
Total Eye™ 3-v-1 — nepostradatelný nástroj pro Zoom meetingy | Allure
Následující příspěvek
Nová generace minerálních SPF filtrů

Podobné články

Ochranný pudr ve štětci Sunforgettable® Total Protection™ Brush-On Shield | NEWBEAUTY®

7 tipů pro péči o pleť dospívajících

Co způsobuje vrásky na obličeji? Tipy na ošetření a prevenci

Menu