Total Eye™ 3-v-1 — nepostradatelný nástroj pro Zoom meetingy | Allure

Obnovující péče na oči Total Eye™ 3-v-1 SPF 35 Colorescience® se stal podle verze elektronického vydání Allure nepostradatelným nástrojem pro konference Zoom

Pandemie COVID-19 výrazně ovlivnila náš obvyklý životní styl a karanténa upravila naše plány. Většině z nás vadí, že téměř všechny akce byly zrušeny nebo odloženy, aby se zabránilo šíření koronaviru.

V této situaci nemá smysl nikoho obviňovat – nyní je důležité dodržovat karanténu a řídit se pokyny lékařů.

Moderní technologie umožňují studovat a pracovat na dálku. Během pracovní videokonference Zoom se každý snaží vypadat co nejlépe. Zde může pomoci technologie: obličejový filtr «Touch Up My Appearance», který se snadno aplikuje v Zoomu, vyhlazuje pokožku obličeje a zlepšuje vzhled. V takových chvílích se může zdát, že potřeba kosmetiky vůbec neexistuje. Ale není tomu tak.

Filtr nanese na obličej masku, ale nezakryje tmavé kruhy pod očima a bledou pleť.

Allure Beauty redaktorka se podělila o své zkušenosti po použití  obnovující péče na oči Total Eye™ 3-v-1 Renewal Therapy SPF 35 Colorescience®:

„Nedávno mi došel můj oblíbený krém Total Eye 3-v-1 Renewal Therapy SPF 35 od Colorescience. Koupi nové jsem pořád odkládala, ale teď už držím v rukou nové balení. Vždy jsem ho používal před důležitými událostmi a nikdy mě nezklamal. Nyní se po dlouhé práci u počítače dostavuje efekt unavených očí, což je patrné zejména při online schůzkách. A zde Total Eye 3-v-1 přichází na pomoc.

Total Eye™ 3-v-1 Renewal Therapy SPF 35 Colorescience® je mnohem víc než jen oční krém. Samotný název „3 v 1“ naznačuje multifunkčnost krému. Kromě složek, jako jsou peptidy, kyselina hyaluronová a mořské řasy, složení obsahuje také ochranné prvky, které zabraňují stárnutí pleti. Mnozí jsou překvapeni, ale opalovací krém by se měl používat i doma jako ochrana před vystavením modrému světlu, které pochází z obrazovek počítačů, notebooků a chytrých telefonů. Ale to, co dělá tento oční krém mým oblíbeným produktem, je jemný broskvový odstín, který dokonale maskuje tmavé kruhy pod očima.

Odstín se nemusí zdát dostatečně sytý, ale jelikož má krém lehkou texturu a nanáší se na pokožku v rovnoměrné tenké vrstvě, broskvový odstín snadno překryje modrošedý tón pleti a působí odpočatě, což platí zejména během Zoom setkání.

Neutrální broskvový odstín (medium|medium) Total Eye™ je univerzální a vhodný pro všechny tóny pleti, ale značka nedávno uvedla produkt v nových barvách: Fair|Light, Tan|Tan a Deep|Intense.

Na této fotografii jsem nanesla Total Eye™ 3-v-1 Renewal Therapy SPF 35 Colorescience® pouze pod levé oko.
Pod pravým okem jsou tmavé kruhy mnohem nápadnější.

Colorescience’s Total Eye 3-in-1 Renewal Therapy Is the Undereye-Brightening Filter I Need on Zoom: Allure

,
Předchozí příspěvek
Colorescience® — nejlepší ochranný pudr ve štětci SPF 50 | NewBeauty 2020
Následující příspěvek
Trend pro „zdravý“ make-up: nejlepší kosmetické produkty značky Colorescience® | Maincream

Podobné články

Protokol Finishing Touch ™ Colorescience®

Suchost a olupování kůže: příčiny a způsoby léčby

Nejlepší produkty pro ochranu proti modrému světlu | Sunforgettable Total Protection Face Shield SPF 50

Menu